Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Babička, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Babička. Stahujte klipart Babička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Babička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Babička patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kadeřávek zdarma Podívejte se i na vektor Šnek ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Kormidlo ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ženy, ilustrační obrázek, ke stažení, kliparty, download, vektor, Babička, cliparts, grafika, Babička, vektorový obrázek, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Pinterest, Facebook, pozvánky, časopis, seminární práce, web, dokumenty, památník, Twitter, PowerPoint

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Přípitek zdarma, obrázek Tulipány ke stažení nebo klipart Kristus na kříži ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.