Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Babička, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Babička. Stahujte klipart Babička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Babička ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Babička je v kategorii Obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Koleda ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zimbabwe zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Plazmová televize ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, Babička, Ženy, ke stáhnutí, download, kliparty, cliparts, grafika, obrázek, vektorový obrázek, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: avatar, corelDraw, plakát, textové dokumenty, dokument, Facebook, Pinterest, webové stránky, inkscape, dokumenty, word, prezentace, referáty, openOffice, památník

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Sushi ke stáhnutí, vektor Velikonoce zdarma nebo obrázek Chlap ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.