Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Babička, Ženy do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Babička zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Babička. Stahujte klipart Babička v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Babička zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Babička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1552
1280x1241
800x776
500x485
160x155

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 153 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Babička se nachází v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mobil ke stažení Podívejte se i na klipart Tulipány ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Studentka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ilustrace, Babička, zdarma, grafika, ke stáhnutí, Ženy, kliparty, download, obrázek, ke stažení, Babička, vektorový obrázek, free, vektor

Doporučené použití klipartu: prezentace, seminární práce, profilovka, plakát, office, referáty, webové stránky, Facebook, word, časopis, dokumenty, textové dokumenty, Instagram, památník, inkscape

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Ženské oči ke stažení, ilustrace Mapa Rakouska ke stáhnutí nebo vektor Toalety zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.