Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anděl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anděl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Anděl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Anděl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Anděl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Anděl patří do sekce Vektorové kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jehně zdarma Podívejte se i na klipart Dortíček ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Žalud ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, free, ilustrační obrázek, kliparty, Anděl, obrázek, Ženy, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, avatar, textové dokumenty, škola, pozvánky, word, články, kalendář, dokument, památník, openOffice

Mezi hezké kresby patří i klipart Mapa Turecka zdarma, ilustrace VW Scirocco ke stažení nebo vektor Bonbon ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.