Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anděl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anděl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Anděl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Anděl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Klipart Anděl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Anděl se nachází v kategorii Obrázky Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pozoun ke stažení Podívejte se i na klipart Meloun ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Aljaška zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, obrázek, Anděl, ke stáhnutí, klipart, ilustrace, kliparty, ke stažení, zdarma, download, free, vektorový obrázek, Anděl, Ženy, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, památník, openOffice, škola, dokumenty, textové dokumenty, blog, PowerPoint, Pinterest, Instagram, kalendář, webové stránky, fotokniha, profilovka

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Nemocnice ke stažení, ilustrace Beránek ke stáhnutí nebo vektor Tři králové zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.