Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Anděl, Ženy do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Anděl zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Anděl. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Anděl. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Anděl zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Anděl ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1083x1600
866x1280
541x800
338x500
108x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 23 908 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: tzunghaor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Anděl je v kategorii Ilustrační kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Morpho peleides zdarma Podívejte se i na obrázek Růžová ozdoba ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Japonská kuchyně ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, vektorový obrázek, vektor, Ženy, Anděl, free, ke stáhnutí, ilustrace, cliparts, ilustrační obrázek, klipart, grafika, download, ke stažení, Anděl

Doporučené použití klipartu: openOffice, profil, Twitter, corelDraw, Facebook, plakát, avatar, webové stránky, památník, škola, PowerPoint, textové dokumenty, blog, profilovka, prezentace

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Mandle zdarma, klipart Žabička ke stažení nebo ilustrace HTML ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Jste zamilovaní? Pokud je odpověď kladná, pošlete svému miláčkovi zamilovanou SMS. SMS pro kluka nebo SMS pro holku jsou zdarma.