Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Agentka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Agentka. Obrázek Agentka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Agentka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 129 268 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Agentka se nachází v sekci Kliparty Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Petriho miska ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Česnek zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Důchodkyně milují PC ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, vektor, Agentka, Ženy, klipart, zdarma, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Agentka, ilustrace, download, vektorový obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: dokumenty, textové dokumenty, avatar, corelDraw, plakát, Facebook, fotokniha, památník, office, škola, webové stránky

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Cyklista ke stáhnutí, obrázek Mořský koník zdarma nebo klipart Krtek ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.