Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Agentka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Agentka. Obrázek Agentka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Agentka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 129 268 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Agentka je v sekci Obrázky, kliparty Ženy ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Náhrobní kámen ke stažení Podívejte se i na obrázek Pták kiwi ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Zaoceánský parník zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, Agentka, grafika, zdarma, ilustrační obrázek, kliparty, cliparts, ke stažení, ke stáhnutí, Agentka, ilustrace, Ženy, klipart, download, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: corelDraw, textové dokumenty, kalendář, referáty, office, pozvánky, word, škola, seminární práce, památník, dokumenty, prezentace, web, časopis, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Bill Clinton ke stažení, klipart Znamení lev ke stáhnutí nebo ilustrace Radioaktivita zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.