Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Agentka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Agentka. Obrázek Agentka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Obrázek Agentka ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 129 268 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Agentka je v kategorii Vektorové obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Zákaz krmení psů ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Martini zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Činely ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, ke stažení, download, Agentka, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, Ženy, grafika, ilustrace, free, obrázek, vektor, ke stáhnutí, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokumenty, web, inkscape, časopis, kalendář, seminární práce, textové dokumenty, dokument, profil, prezentace, office, Facebook, Twitter, Instagram

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Fakáč ke stáhnutí, vektor Sněhové vločky zdarma nebo obrázek Klokan ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.