Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Agentka, Ženy pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Agentka zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Agentka. Obrázek Agentka je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Agentka zdarma ke stažení, Ženy vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Agentka ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
565x800
353x500
113x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 129 268 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: runamuck

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Agentka patří do sekce Ilustrační obrázky Ženy ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Zákaz graffiti zdarma Podívejte se i na vektor Psí stopa ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Adolf Hitler ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Agentka, kliparty, obrázek, vektorový obrázek, ke stažení, zdarma, cliparts, vektor, free, download, klipart, grafika, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: webové stránky, Pinterest, plakát, Twitter, památník, Instagram, word, dokument, openOffice, profil, web, office, textové dokumenty, prezentace, škola

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Zákaz mluvení zdarma, obrázek Mapa Afriky ke stažení nebo klipart Monarcha ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.