Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žlutý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žlutý meloun. Pakliže si chcete obrázek Žlutý meloun stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Žlutý meloun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Žlutý meloun ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x785
500x490
160x157

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 67 603 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Žlutý meloun se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mosambik ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Chlebovník zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Biskup ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, ilustrace, obrázek, kliparty, vektorový obrázek, Žlutý meloun, cliparts, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, free, grafika, Žlutý meloun, Zelenina, zdarma

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, časopis, fotokniha, profilovka, Twitter, openOffice, word, profil, seminární práce, kalendář, blog, dokument, prezentace, památník, webové stránky

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Konipas ke stáhnutí, ilustrace Kořeny zdarma nebo vektor Znak váhy ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.