Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žlutý meloun, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žlutý meloun. Pakliže si chcete obrázek Žlutý meloun stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Náš tip. Použijte obrázek Žlutý meloun v textovém dokumentu v programu Writer z balíku Open Office, který je zdarma stejně jako tato pěkná kreslená ilustrace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutý meloun zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutý meloun ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1569
1280x1255
800x785
500x490
160x157

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 67 603 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: gnokii

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žlutý meloun je v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Zákaz války ke stažení Podívejte se i na obrázek Traktor ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lektvar zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, Žlutý meloun, kliparty, obrázek, klipart, cliparts, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, Zelenina, zdarma, download, Žlutý meloun, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: avatar, referáty, PowerPoint, Twitter, plakát, word, openOffice, fotokniha, prezentace, dokument, profil, dokumenty, blog, corelDraw, Pinterest

Mezi ilustrační obrázky patří i obrázek Mapa Bangladéše ke stažení, klipart Vánoční cukroví ke stáhnutí nebo ilustrace Růžové brýle zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.