Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Žluté fazole, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žluté fazole zdarma ke stažení

Zajímavý obrázek s názvem Žluté fazole. Stahujte klipart Žluté fazole v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Žluté fazole lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté fazole ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 473 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žluté fazole je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Smajlík v pračce zdarma Podívejte se i na ilustrace Blijící smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Zerene eurydice ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, ilustrace, grafika, obrázek, kliparty, ilustrační obrázek, cliparts, ke stáhnutí, Zelenina, klipart, ke stažení, Žluté fazole, download, vektorový obrázek, Žluté fazole

Doporučené použití klipartu: články, časopis, office, památník, profilovka, referáty, dokumenty, openOffice, seminární práce, dokument, PowerPoint, word, pozvánky, prezentace, Twitter

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Kafe zdarma, vektor Letadlo ke stažení nebo obrázek Cikáda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek