Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žluté dýně, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žluté dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žluté dýně. Stahujte klipart Žluté dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žluté dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žluté dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 90 771 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GemFonts / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žluté dýně je v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Helikoptéra ke stažení Podívejte se i na obrázek Ambulance ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Michael Jackson zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, obrázek, vektorový obrázek, kliparty, klipart, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, cliparts, Žluté dýně, free, Žluté dýně, vektor, Zelenina, grafika

Doporučené použití klipartu: články, inkscape, openOffice, časopis, profil, word, seminární práce, fotokniha, web, Instagram, PowerPoint, Pinterest, webové stránky, pozvánky, prezentace

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Zelená kraslice ke stažení, klipart Monstrance ke stáhnutí nebo ilustrace USB modem zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách