Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žluté dýně, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žluté dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žluté dýně. Stahujte klipart Žluté dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žluté dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Žluté dýně ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 771 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GemFonts / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Žluté dýně je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Pozor, ježibaby! ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Kaštan zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Mrtvola ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Žluté dýně, Zelenina, cliparts, download, kliparty, grafika, zdarma, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, vektorový obrázek, obrázek

Doporučené použití klipartu: články, blog, kalendář, Facebook, textové dokumenty, prezentace, inkscape, word, referáty, office, fotokniha

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Mapa Oceánie ke stáhnutí, vektor Upíří zuby zdarma nebo obrázek Spící smajlík ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách