Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Žluté dýně, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Žluté dýně zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Žluté dýně. Stahujte klipart Žluté dýně v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Žluté dýně? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žluté dýně zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Žluté dýně ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1534
1280x1227
800x767
500x479
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 90 771 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: GemFonts / liftarn

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Žluté dýně patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Stříbrný prsten zdarma Podívejte se i na vektor Severní a Jižní Korea ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Žluté dýně, ke stažení, Zelenina, vektorový obrázek, vektor, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart, download, zdarma, free, obrázek, Žluté dýně, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: prezentace, památník, plakát, web, Facebook, profil, corelDraw, Pinterest, dokument, profilovka, Instagram, články, časopis, pozvánky, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Chilli papričky zdarma, obrázek Banán ke stažení nebo klipart Stará bába ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách