Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Žlutá paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Žlutá paprika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Žlutá paprika. Vektorová ilustrace Žlutá paprika je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Žlutá paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Žlutá paprika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1357x1600
1085x1280
678x800
423x500
135x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 7 524 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Žlutá paprika je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Gril ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Znamení kozoroh zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Klíč ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Žlutá paprika, download, Žlutá paprika, ke stažení, zdarma, vektor, ilustrační obrázek, ilustrace, free, ke stáhnutí, Zelenina, kliparty, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: referáty, plakát, památník, inkscape, textové dokumenty, kalendář, web, office, škola, články, Instagram, corelDraw, pozvánky, profilovka, avatar

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Afghánistán ke stáhnutí, klipart Make up zdarma nebo ilustrace Hasicí přístroj ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Také jste chtěli být v mládí pilotem? Nepoštěstilo se? Vyzkoušejte náš Letecký simulátor a zažijte do jisté míry podobné pocity jako zažívají piloti skutečných letadel.