Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelenina, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelenina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zelenina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Zelenina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1263
1280x1010
800x632
500x395
160x126

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 970 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Zelenina je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Tachometr zdarma Podívejte se i na obrázek Zlatá rybka ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Školák ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zelenina, ke stáhnutí, download, zdarma, vektor, klipart, ke stažení, ilustrace, Zelenina, ilustrační obrázek, kliparty, free, obrázek, Zelenina

Doporučené použití klipartu: Instagram, blog, PowerPoint, seminární práce, Pinterest, referáty, dokument, plakát, webové stránky, inkscape, články, škola, office, Twitter, corelDraw

Mezi hezké kresby patří i obrázek Morče zdarma, klipart Hrozen ke stažení nebo ilustrace Nektarinka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách