Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Zelenina, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelenina zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Zelenina. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelenina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1263
1280x1010
800x632
500x395
160x126

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 72 970 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelenina se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Štěnice ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Lyra zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Longan ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Zelenina, ke stažení, vektorový obrázek, vektor, obrázek, kliparty, Zelenina, zdarma, Zelenina, cliparts, ke stáhnutí, free, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: profilovka, Facebook, web, profil, corelDraw, openOffice, časopis, word, plakát, office, kalendář, blog, prezentace, Pinterest, články

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Papája ke stáhnutí, obrázek Pivo zdarma nebo klipart Pes ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách