Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená paprika zdarma ke stažení

Zelená paprika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zelená paprika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Zelená paprika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Zelená paprika se nachází v kategorii Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Tachometr ke stažení Podívejte se i na vektor Historická tramvaj ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Molekula kofeinu zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, ke stažení, free, ke stáhnutí, kliparty, obrázek, ilustrační obrázek, Zelenina, download, klipart, cliparts, zdarma, Zelená paprika, grafika, vektor

Doporučené použití klipartu: dokument, profilovka, web, avatar, Pinterest, seminární práce, webové stránky, blog, word, památník, PowerPoint, openOffice, pozvánky, Facebook, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i vektor Limonáda ke stažení, obrázek Mapa Turecka ke stáhnutí nebo klipart Singapur zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?