Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená paprika, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená paprika zdarma ke stažení

Zelená paprika je název dalšího obrázku resp. klipartu. Klipart Zelená paprika je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelená paprika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x961
1280x769
800x481
500x300
160x96

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 41 178 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Webdings / Ronit

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelená paprika se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Sup ke stažení Podívejte se i na klipart Škola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Růžová květina zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, free, zdarma, Zelenina, cliparts, grafika, Zelená paprika, ilustrační obrázek, ilustrace, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek, download

Doporučené použití klipartu: Twitter, word, avatar, blog, office, články, Facebook, dokument, textové dokumenty, časopis, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Povíjnice nachová ke stažení, ilustrace Sada emotikonů ke stáhnutí nebo vektor Slunečnice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?