Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Veselá zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení

Veselá zelenina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Veselá zelenina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Veselá zelenina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x916
1280x733
800x458
500x286
160x92

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 35 197 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: US government / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Veselá zelenina se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Latté macchiato ke stažení Podívejte se i na klipart Irák ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Hoblík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Veselá zelenina, free, kliparty, ke stažení, ilustrace, vektor, zdarma, download, cliparts, vektorový obrázek, Veselá zelenina, klipart, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek

Doporučené použití klipartu: plakát, avatar, word, web, profilovka, blog, seminární práce, corelDraw, škola, dokumenty, office, dokument, inkscape, prezentace, časopis

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Rychlovarná konvice ke stažení, ilustrace Hydrant ke stáhnutí nebo vektor Karty kříže zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.