Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Veselá zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení

Veselá zelenina je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Klipart Veselá zelenina je připraven ke stažení ve třech formátech - vektorový .svg a bitmapovém .png nebo .jpg formátu. Formáty .png a .jpg jsou navíc dostupné v různých velikostech. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselá zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Veselá zelenina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x916
1280x733
800x458
500x286
160x92

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 35 197 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: US government / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Veselá zelenina je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Moskvič 407 zdarma Podívejte se i na obrázek Čtenář ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Anemometr ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, ke stáhnutí, Zelenina, ke stažení, Veselá zelenina, zdarma, obrázek, Veselá zelenina, vektor, ilustrace, grafika, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, fotokniha, webové stránky, škola, Facebook, web, kalendář, office, články, blog, seminární práce

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Květák zdarma, klipart Cirkus ke stažení nebo ilustrace Britská policistka ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.