Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sterilovaná zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení

Sterilovaná zelenina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sterilovaná zelenina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sterilovaná zelenina ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
760x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 648 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: eady

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sterilovaná zelenina je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Formule ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Recyklace zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květiny ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, grafika, vektor, Sterilovaná zelenina, kliparty, zdarma, Zelenina, ke stažení, ke stáhnutí, obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: profil, pozvánky, dokumenty, Pinterest, inkscape, referáty, corelDraw, textové dokumenty, plakát, word, office

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Jarní květiny ke stáhnutí, klipart Recyklace zdarma nebo ilustrace Jarní květiny ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.