Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sterilovaná zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení

Sterilovaná zelenina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sterilovaná zelenina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Sterilovaná zelenina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
760x800
475x500
152x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 648 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eady

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Sterilovaná zelenina se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Viktorie královská ke stažení Podívejte se i na klipart Tchaj-wan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Dáma s účesem z 30. let zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, ke stažení, ilustrace, obrázek, free, grafika, Sterilovaná zelenina, zdarma, download, ilustrační obrázek, Sterilovaná zelenina, Zelenina, vektorový obrázek, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, prezentace, web, dokument, profilovka, openOffice, avatar, referáty, plakát, office, seminární práce, články, památník, inkscape, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Dolar ke stažení, ilustrace Senegal ke stáhnutí nebo vektor Talíř s příborem zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.