Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Sterilovaná zelenina, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení

Sterilovaná zelenina je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Sterilovaná zelenina nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Sterilovaná zelenina zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Sterilovaná zelenina ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1520x1600
1216x1280
760x800
475x500
152x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 648 474 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: eady

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Sterilovaná zelenina je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Horské kolo zdarma Podívejte se i na obrázek Sada smajlíků ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Neuron ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, vektor, zdarma, grafika, kliparty, free, cliparts, ke stažení, obrázek, klipart, ke stáhnutí, download, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Sterilovaná zelenina

Doporučené použití klipartu: profilovka, textové dokumenty, corelDraw, office, časopis, Instagram, památník, referáty, word, avatar, dokument, prezentace, web, články, openOffice

Mezi hezké kresby patří i obrázek Sluneční brýle zdarma, klipart Pozoun ke stažení nebo ilustrace Lednička ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.