Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart špenát, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart špenát zdarma ke stažení

špenát je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart špenát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný špenát lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart špenát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart špenát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1263
800x790
500x494
160x158

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 266 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek špenát patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Dekorace zdarma Podívejte se i na klipart Plechovka s pivem ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Parašutista ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, ilustrace, download, zdarma, obrázek, Zelenina, kliparty, ke stažení, free, špenát, vektor, špenát, klipart, ke stáhnutí, cliparts

Doporučené použití klipartu: památník, pozvánky, škola, profilovka, PowerPoint, inkscape, office, openOffice, Facebook, word, web, dokumenty, avatar, kalendář, Instagram

Mezi hezké kresby patří i klipart Guiro zdarma, ilustrace Elfka ke stažení nebo vektor Koleda ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.