Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart špenát, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart špenát zdarma ke stažení

špenát je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart špenát v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný špenát lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart špenát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart špenát ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1579
1280x1263
800x790
500x494
160x158

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 77 266 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: glitch

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek špenát je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Východ zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Věnec ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, vektor, klipart, špenát, free, grafika, Zelenina, ilustrace, cliparts, obrázek, špenát, zdarma, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ke stažení

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, Instagram, časopis, inkscape, corelDraw, dokument, fotokniha, plakát, avatar, referáty, Facebook, dokumenty, Pinterest, profilovka, PowerPoint

Mezi vektorové ilustrace patří i obrázek Ženich a nevěsta ke stáhnutí, klipart Kosmická loď zdarma nebo ilustrace Kokosový koktejl ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.