Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Řepa, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Řepa. Klipart Řepa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Řepa ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 172 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Řepa se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mapa Thajska ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Cool smajlík zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Znamení býk ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, download, free, ke stáhnutí, ilustrace, klipart, Zelenina, Řepa, grafika, obrázek, Řepa, ke stažení, kliparty, vektorový obrázek, vektor

Doporučené použití klipartu: blog, office, inkscape, avatar, webové stránky, profilovka, fotokniha, seminární práce, Instagram, Facebook, plakát, články, časopis, referáty, openOffice

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Smajlík čert ke stáhnutí, ilustrace Mapa Ekvádoru zdarma nebo vektor Smajlík pirát ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.