Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Řepa, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Řepa zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Řepa. Klipart Řepa je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Řepa zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Řepa ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 172 793 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Řepa je v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Bubble tea ke stažení Podívejte se i na obrázek Uganda ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Lžička zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: free, grafika, ke stažení, cliparts, ilustrační obrázek, Řepa, obrázek, ke stáhnutí, download, zdarma, Řepa, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: avatar, Instagram, referáty, web, PowerPoint, prezentace, Pinterest, pozvánky, škola, památník, články, kalendář, openOffice, blog, seminární práce

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Ledňáček ke stažení, klipart Baletka ke stáhnutí nebo ilustrace Kraslice zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.