Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvičky, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvičky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ředkvičky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ředkvičky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkvičky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvičky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ředkvičky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 181 870 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ředkvičky je v sekci Kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Valentýnská svíčka ke stažení Podívejte se i na obrázek Ibišek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Jezdec zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Ředkvičky, vektor, ke stažení, download, klipart, vektorový obrázek, Zelenina, ilustrace, ke stáhnutí, Ředkvičky, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, free, zdarma

Doporučené použití klipartu: kalendář, corelDraw, web, časopis, inkscape, fotokniha, články, profil, PowerPoint, textové dokumenty, Pinterest, Facebook, Instagram, profilovka, blog

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Rakousko ke stažení, klipart Zamilovaný pár ke stáhnutí nebo ilustrace Sněhové vločky zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.