Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvičky, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvičky zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Ředkvičky. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Ředkvičky nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkvičky? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvičky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Ředkvičky ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1144x1600
915x1280
572x800
358x500
114x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 181 870 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Ředkvičky se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Mango ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Studentka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Princezna ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, kliparty, klipart, obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, free, ilustrace, Zelenina, ke stažení, ilustrační obrázek, Ředkvičky, vektor, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: Instagram, inkscape, word, fotokniha, Twitter, textové dokumenty, škola, openOffice, památník, webové stránky, profil, seminární práce, blog, avatar, profilovka

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Páv ke stáhnutí, ilustrace Molekula kofeinu zdarma nebo vektor UFO ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.