Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Ředkvička, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkvička zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Ředkvička. Pakliže si chcete obrázek Ředkvička stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Ředkvička? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkvička zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Ředkvička ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

983x1600
786x1280
491x800
307x500
98x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 22 700 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Ředkvička je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pozor, smrt! ke stažení Podívejte se i na obrázek Kazeta ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Vlašský ořech zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, ke stažení, ilustrační obrázek, kliparty, free, cliparts, zdarma, obrázek, vektor, grafika, download, klipart, Ředkvička, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, web, Instagram, pozvánky, word, památník, Twitter, avatar, dokumenty, prezentace, office, openOffice, blog, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Televize ke stažení, klipart Poslední minuty ke stáhnutí nebo ilustrace Havíř zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.