Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Ředkve, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Ředkve zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Ředkve. Vektorová ilustrace Ředkve je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Ředkve zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Ředkve ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 166 365 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Ředkve se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Chlapec ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Ninja zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Telefon ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, cliparts, zdarma, vektorový obrázek, free, ilustrace, kliparty, grafika, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, obrázek, klipart, download, Zelenina, ke stažení

Doporučené použití klipartu: seminární práce, corelDraw, prezentace, office, profil, textové dokumenty, časopis, avatar, profilovka, word, referáty, webové stránky, pozvánky, články, Twitter

Mezi zajímavé ilustrace patří i vektor Mořský koník ke stáhnutí, obrázek Krucifix zdarma nebo klipart Šikmá věž ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.