Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rajče, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rajče zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rajče. Klipart Rajče je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajče zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Rajče ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1350
1280x1080
800x675
500x422
160x135

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 11 430 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Rajče je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Mapa Evropy ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Otakárek zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Bluetooth ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, download, kliparty, ke stažení, Zelenina, vektorový obrázek, cliparts, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, free, ilustrace, grafika, klipart, vektor

Doporučené použití klipartu: office, openOffice, inkscape, články, word, Pinterest, web, Twitter, Facebook, dokumenty, profil, PowerPoint, dokument, prezentace, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Směrová růžice ke stáhnutí, klipart Adventní věnec zdarma nebo ilustrace Krystal soli ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.