Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Rajče, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Rajče zdarma ke stažení

Vektorový obrázek nebo-li klipart (angl. clipart). Tato kreslená ilustrace má název Rajče. Klipart Rajče je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Rajče zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Rajče ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1350
1280x1080
800x675
500x422
160x135

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 11 430 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Kamila Peremska / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Rajče se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Švýcarsko ke stažení Podívejte se i na vektor Špendlík ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Rychlovarná konvice zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: download, ilustrační obrázek, obrázek, cliparts, free, ilustrace, Rajče, grafika, klipart, kliparty, ke stažení, ke stáhnutí, Zelenina, zdarma, Rajče

Doporučené použití klipartu: inkscape, pozvánky, časopis, openOffice, seminární práce, prezentace, Twitter, avatar, profilovka, kalendář, PowerPoint, referáty, fotokniha, word, dokument

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Studentka ke stažení, obrázek Ruská mapa ke stáhnutí nebo klipart Fialový dárek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý.