Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Pórek, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Pórek zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Pórek. Pakliže si chcete obrázek Pórek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Pórek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pórek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Pórek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

385x1600
308x1280
193x800
120x500
38x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 288 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: notKlaatu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Pórek patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Japonka zdarma Podívejte se i na vektor Francouzský roh ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mapa pokladu ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, klipart, ke stažení, Zelenina, grafika, ilustrace, Pórek, download, vektorový obrázek, zdarma, cliparts, obrázek, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: časopis, word, články, corelDraw, fotokniha, dokumenty, web, Facebook, referáty, Instagram, památník, dokument, profilovka, kalendář, inkscape

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Frankenstein zdarma, obrázek Zebra ke stažení nebo klipart Motyčka ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.