Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastinák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastinák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pastinák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pastinák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastinák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Pastinák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

445x1600
356x1280
222x800
139x500
45x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 157 778 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Pastinák patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Černá hora zdarma Podívejte se i na klipart Strašidelný hrad ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Volské oko ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrace, Zelenina, kliparty, free, vektorový obrázek, obrázek, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, cliparts, Pastinák, klipart, grafika, ke stažení, Pastinák

Doporučené použití klipartu: časopis, Instagram, profilovka, články, seminární práce, Facebook, PowerPoint, Twitter, škola, word, avatar, profil, openOffice, webové stránky, Pinterest

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart USB DVD mechanika zdarma, ilustrace Parní mašinka ke stažení nebo vektor Dekorace ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.