Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Pastinák, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Pastinák zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Pastinák. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Pastinák? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Pastinák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Pastinák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

445x1600
356x1280
222x800
139x500
45x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 157 778 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Pastinák je v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Euro ke stažení Podívejte se i na ilustrace Mlýnek na maso ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Hlasitost zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, Zelenina, obrázek, Pastinák, Pastinák, ke stažení, free, ilustrační obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, klipart, kliparty, vektorový obrázek, cliparts, zdarma

Doporučené použití klipartu: referáty, škola, Facebook, openOffice, Instagram, kalendář, PowerPoint, plakát, web, avatar, pozvánky, profilovka, dokument, časopis, webové stránky

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Barack Obama ke stažení, vektor Karty kára ke stáhnutí nebo obrázek Lopatka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.