Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Paprika, Zelenina do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paprika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Paprika. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Paprika ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Paprika ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
436x1280
272x800
170x500
54x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 4 819 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Paprika je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Počítač ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zvoneček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Avokádo ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, grafika, cliparts, Zelenina, free, vektor, download, kliparty, ke stažení, ilustrační obrázek, Paprika, obrázek, zdarma

Doporučené použití klipartu: profil, profilovka, dokument, webové stránky, referáty, PowerPoint, prezentace, Pinterest, Facebook, památník, avatar, škola, corelDraw, inkscape, word

Mezi zajímavé vektory patří i ilustrace Rybíz červený ke stáhnutí, vektor Klíč od auta zdarma nebo obrázek Lopata ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.