Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Paprika, Zelenina do prezentací zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Paprika zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Paprika. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Paprika ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Paprika zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Paprika ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

546x1600
436x1280
272x800
170x500
54x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 4 819 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Paprika se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Muchomůrky ke stažení Podívejte se i na vektor Cherry rajčata ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, obrázek, klipart, vektor, Paprika, Zelenina, ilustrace, free, download, zdarma, kliparty, vektorový obrázek, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: prezentace, blog, openOffice, fotokniha, corelDraw, dokumenty, plakát, Facebook, Twitter, profilovka, časopis

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Bruneta ke stažení, obrázek Letadlo ke stáhnutí nebo klipart Květina zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.