Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Oliva, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Oliva zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Oliva. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Oliva. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Oliva zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Oliva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1035x1280
647x800
405x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 3 420 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Oliva je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Pohřebák zdarma Podívejte se i na obrázek Kopečková zmrzlina ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Marihuana zakázána ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Oliva, ke stáhnutí, grafika, vektorový obrázek, klipart, zdarma, obrázek, download, ke stažení, Oliva, Zelenina, kliparty, free, vektor

Doporučené použití klipartu: pozvánky, plakát, webové stránky, památník, články, dokumenty, referáty, dokument, Instagram, profil, fotokniha, office, blog, škola, časopis

Mezi hezké kresby patří i obrázek Hot dog zdarma, klipart Karl Marx ke stažení nebo ilustrace Květiny ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.