Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Okurek, Zelenina pro dokumenty zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Okurek zdarma ke stažení

Okurek je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Klipart Okurek je připraven ke stažení v několika velikostech a formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Okurek? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Okurek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Okurek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1341
1280x1073
800x671
500x419
160x134

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 314 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: mray

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Okurek je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sluneční brýle zdarma Podívejte se i na obrázek Nepitná voda ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Jarní květina ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Okurek, cliparts, Okurek, download, obrázek, ke stažení, kliparty, Zelenina, ke stáhnutí, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, grafika, free, vektor, klipart

Doporučené použití klipartu: Pinterest, kalendář, památník, časopis, prezentace, plakát, inkscape, openOffice, Twitter, PowerPoint, web, word, dokumenty, Facebook, webové stránky

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Dýně halloween zdarma, klipart Hudební CD ke stažení nebo ilustrace WiFi ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.