Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Mrkev, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Mrkev zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Mrkev. Obrázek Mrkev je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Mrkev zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Mrkev ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x839
1280x671
800x420
500x262
160x84

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 257 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: NASA / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Mrkev se nachází v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Housenka ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Kapitol zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Symbol míru ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Mrkev, obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, free, vektor, cliparts, kliparty, download, vektorový obrázek, Zelenina, klipart, zdarma, ke stažení, grafika

Doporučené použití klipartu: kalendář, openOffice, škola, blog, webové stránky, profilovka, avatar, seminární práce, corelDraw, prezentace, Pinterest, Twitter, PowerPoint, word, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Hugo Chavez ke stáhnutí, ilustrace Palec nahoru zdarma nebo vektor Rádio ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?