Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lilek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lilek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lilek. Pakliže si chcete obrázek Lilek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lilek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Lilek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

900x1600
720x1280
450x800
281x500
90x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 398 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hector gomez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Lilek je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Housenka zdarma Podívejte se i na obrázek Dárek ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Kráva ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Lilek, ke stáhnutí, download, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, free, ke stažení, kliparty, vektor, ilustrace, Lilek, zdarma, Zelenina

Doporučené použití klipartu: fotokniha, blog, plakát, webové stránky, časopis, inkscape, pozvánky, profil, prezentace, články, památník, dokumenty, textové dokumenty, avatar, web

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Zebra zdarma, klipart Limetka ke stažení nebo ilustrace Mp3 přehrávač ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.