Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lilek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lilek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lilek. Pakliže si chcete obrázek Lilek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lilek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Lilek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

900x1600
720x1280
450x800
281x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 25 398 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: hector gomez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lilek se nachází v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Lučištník ke stažení Podívejte se i na klipart Tulipán ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Fialový dárek zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, download, zdarma, Lilek, ke stažení, cliparts, Lilek, ilustrace, vektorový obrázek, grafika, ke stáhnutí, klipart, vektor, obrázek, Zelenina

Doporučené použití klipartu: pozvánky, památník, články, časopis, inkscape, office, dokument, kalendář, web, škola, prezentace, plakát, profilovka, textové dokumenty, profil

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Toalety ke stažení, ilustrace Chanukový svícen ke stáhnutí nebo vektor Rovníková Guinea zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.