Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Lilek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Lilek zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Lilek. Pakliže si chcete obrázek Lilek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Lilek? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Lilek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Lilek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

900x1600
720x1280
450x800
281x500
90x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 25 398 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: hector gomez

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Lilek patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace VW Scirocco zdarma Podívejte se i na klipart Vánoční medvídek ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Papež ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, vektorový obrázek, grafika, free, download, Lilek, ke stáhnutí, Lilek, ilustrace, ilustrační obrázek, ke stažení, vektor

Doporučené použití klipartu: word, fotokniha, profil, Pinterest, referáty, avatar, dokumenty, inkscape, kalendář, webové stránky, Twitter

Mezi hezké kresby patří i klipart Paul von Hindenburg zdarma, ilustrace Žluté fazole ke stažení nebo vektor Slunce ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání - přání k narozeninám.