Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květák, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Květák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květák patří do sekce Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Vánoční osvětlení zdarma Podívejte se i na klipart Granátové jablko ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Pozor, ježibaby! ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Květák, zdarma, grafika, vektor, obrázek, Zelenina, klipart, cliparts, ilustrace, Květák, vektorový obrázek, ke stažení, free, kliparty, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, plakát, časopis, office, referáty, památník, dokument, corelDraw, openOffice, Facebook, fotokniha, prezentace, Pinterest, profilovka, škola

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Monarcha zdarma, ilustrace Zlatá rybka ke stažení nebo vektor Housle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.