Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květák, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Květák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Květák je v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Tanzanie ke stažení Podívejte se i na ilustrace Longan ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Symbol muže zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, klipart, free, ke stažení, vektor, obrázek, Květák, Zelenina, kliparty, zdarma, download, Květák, vektorový obrázek, ke stáhnutí, grafika

Doporučené použití klipartu: prezentace, Pinterest, fotokniha, avatar, památník, web, články, corelDraw, Twitter, openOffice, plakát, PowerPoint, Facebook, textové dokumenty, Instagram

Mezi zajímavou grafiku patří i ilustrace Černý kůň ke stažení, vektor Kombajn ke stáhnutí nebo obrázek Studentka zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.