Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Květák, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Květák zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Květák. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Květák nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Květák zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Květák ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1598x1600
1278x1280
799x800
499x500
160x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 27 185 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Květák se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Zaoceánský parník ke stažení Podívejte se i na klipart Mikroskop ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Karl Marx zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, klipart, cliparts, Květák, vektorový obrázek, Zelenina, ke stáhnutí, kliparty, ilustrační obrázek, grafika, ilustrace, vektor, free

Doporučené použití klipartu: památník, textové dokumenty, dokument, blog, web, fotokniha, Pinterest, prezentace, kalendář, profil, Facebook

Mezi zajímavou grafiku patří i klipart Limetka ke stažení, ilustrace Princezna ke stáhnutí nebo vektor Blijící smajlík zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na tuto webovou stránku.