Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Křen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Křen zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Křen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Křen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Křen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Křen ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

369x1600
295x1280
184x800
115x500
37x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 74 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Křen se nachází v sekci Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Loutna ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Alžírsko zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Zákaz NATO ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Křen, vektorový obrázek, klipart, ilustrační obrázek, vektor, ilustrace, free, ke stažení, cliparts, kliparty, obrázek, Křen, Zelenina, download

Doporučené použití klipartu: časopis, webové stránky, kalendář, škola, profil, památník, dokument, Pinterest, dokumenty, fotokniha, pozvánky, corelDraw, profilovka, Instagram, blog

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Lýkohub ke stáhnutí, ilustrace Sprcha zdarma nebo vektor Stařena ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.