Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Křen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Křen zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Křen. Vyberte si nejlepší formát a rozlišení obrázku s názvem Křen. Ideální je použít originální vektorový formát .svg. Ne všechny programy ho ale umí korektně zobrazit. Pokud si vyberete jpeg nebo png soubor, zvolte správnou velikost. Příliš malé rozlišení způsobí horší vyslednou kvalitu. Příliš velký soubor se bude zbytečně dlouho nahrávat, stahovat mnoho dat a zabírat místo na disku nebo v paměti. Líbí se vám obrázek (klipart) Křen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Křen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Křen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

369x1600
295x1280
184x800
115x500
37x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 74 222 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Křen se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Paul von Hindenburg ke stažení Podívejte se i na vektor Cola ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Bible zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, vektor, grafika, klipart, cliparts, kliparty, zdarma, ke stažení, obrázek, free, Křen, ke stáhnutí, Křen

Doporučené použití klipartu: časopis, Facebook, seminární práce, škola, PowerPoint, blog, corelDraw, Pinterest, referáty, fotokniha, prezentace

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Mapa Dánska ke stažení, obrázek Mapa Chorvatska ke stáhnutí nebo klipart Mapa Kanady zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.