Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kedluben, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedluben zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kedluben. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kedluben ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 103 264 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kedluben se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Otevřená Eppendorfova zkumavka ke stažení Podívejte se i na klipart Oběšenec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Party zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, klipart, free, vektor, cliparts, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, kliparty, Kedluben, obrázek, zdarma, Kedluben, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: referáty, památník, škola, fotokniha, blog, články, avatar, corelDraw, prezentace, profil, seminární práce

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Mikrobus ke stažení, ilustrace Muchomůrka tygrovaná ke stáhnutí nebo vektor Avocado zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.