Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Kedluben, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Kedluben zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Kedluben. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kedluben zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kedluben ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1246x1600
997x1280
623x800
389x500
125x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 103 264 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kedluben se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Mandarinka ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Angola zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Rybí kost ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ke stažení, Zelenina, obrázek, Kedluben, klipart, vektorový obrázek, vektor, grafika, cliparts, download, Kedluben, ilustrace, ilustrační obrázek, free

Doporučené použití klipartu: seminární práce, webové stránky, web, blog, Facebook, Pinterest, openOffice, kalendář, fotokniha, památník, škola, časopis, profil, corelDraw, referáty

Mezi vektorové ilustrace patří i vektor Powerbanka ke stáhnutí, obrázek Malina zdarma nebo klipart Balón ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.