Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapusta, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Kapusta je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Kapusta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Kapusta je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Mrkev zdarma Podívejte se i na ilustrace Větrný mlýn ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Broskev ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, obrázek, cliparts, download, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrace, Zelenina, vektor, grafika, Kapusta, ke stažení, ilustrační obrázek, free, Kapusta

Doporučené použití klipartu: word, openOffice, Pinterest, prezentace, články, inkscape, dokument, profil, webové stránky, blog, památník, PowerPoint, Twitter, škola, profilovka

Mezi hezké kresby patří i ilustrace Svazijsko zdarma, vektor Sbíječka ke stažení nebo obrázek Smějící se kytka ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.