Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapusta, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Kapusta je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Kapusta ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Kapusta se nachází v sekci Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Etiopie ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Mapa Ekvádoru zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Irák ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: grafika, obrázek, ke stažení, free, vektor, ilustrační obrázek, Kapusta, zdarma, cliparts, klipart, kliparty, Zelenina, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Kapusta

Doporučené použití klipartu: referáty, dokumenty, Twitter, openOffice, web, textové dokumenty, avatar, Pinterest, corelDraw, památník, blog, pozvánky, plakát, články, office

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Bobr ke stáhnutí, ilustrace Charlie Chaplin zdarma nebo vektor VW brouk ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.