Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapusta, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Kapusta je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Kapusta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Kapusta je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Šunka ke stažení Podívejte se i na obrázek Těhulky ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Charles Darwin zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Kapusta, ilustrace, ke stažení, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektor, vektorový obrázek, Zelenina, free, Kapusta, cliparts, klipart, download

Doporučené použití klipartu: plakát, profilovka, web, webové stránky, časopis, pozvánky, corelDraw, dokument, blog, profil, dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i obrázek Osel ke stažení, klipart Slavnostní přípitek ke stáhnutí nebo ilustrace Mapa Itálie zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.