Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Kapusta, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Kapusta zdarma ke stažení

Kapusta je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Kreslená ilustrace Kapusta je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Kapusta zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Kapusta ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1555x1600
1244x1280
777x800
486x500
155x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 849 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Sarka Slukova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Kapusta se nachází v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Keltský kříž ke stažení Podívejte se i na vektor Diazepam ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace SMS zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, grafika, Kapusta, ke stažení, vektor, zdarma, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, Kapusta, ke stáhnutí, cliparts, ilustrace, ilustrační obrázek, klipart

Doporučené použití klipartu: Facebook, PowerPoint, textové dokumenty, Twitter, referáty, kalendář, Instagram, web, corelDraw, office, profil, časopis, památník, škola, openOffice

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Lišky ke stažení, obrázek Věštkyně ke stáhnutí nebo klipart Klobása zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.