Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách setý, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hrách setý. Obrázek Hrách setý je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hrách setý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hrách setý patří do sekce Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Vánoční medvídek zdarma Podívejte se i na vektor Togo ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, klipart, ilustrace, ke stáhnutí, Hrách setý, download, vektor, ke stažení, zdarma, obrázek, cliparts, Hrách setý, Zelenina, grafika, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: word, dokument, seminární práce, fotokniha, profilovka, škola, články, textové dokumenty, webové stránky, kalendář, inkscape, PowerPoint, blog, corelDraw, web

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Letadlo zdarma, obrázek Větrníky - květiny ke stažení nebo klipart Sluneční brýle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.