Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách setý, Zelenina nejen do školy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách setý zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Hrách setý. Obrázek Hrách setý je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách setý zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Hrách setý ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Hrách setý je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Barevná kraslice ke stažení Podívejte se i na obrázek Saturn ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Malpa zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, vektor, obrázek, Zelenina, cliparts, ilustrační obrázek, free, vektorový obrázek, Hrách setý, klipart, download, zdarma, grafika, Hrách setý, ke stažení

Doporučené použití klipartu: webové stránky, corelDraw, openOffice, Facebook, seminární práce, Instagram, prezentace, pozvánky, textové dokumenty, avatar, profil, plakát, PowerPoint, fotokniha, inkscape

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Elektrický článek ke stažení, klipart Červený autobus ke stáhnutí nebo ilustrace Znak rak zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.