Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hrách, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hrách zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Hrách. Stahujte klipart Hrách v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Hrách? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hrách zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Hrách ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x804
1280x643
800x402
500x251
160x80

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 16 946 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Petra Thurlova / Machovka

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Hrách se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Pravítko ke stažení Podívejte se i na klipart Web kamera ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Žlutý smajlík zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Hrách, klipart, Zelenina, grafika, ilustrace, free, vektor, ke stažení, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, obrázek, vektorový obrázek, Hrách, zdarma

Doporučené použití klipartu: časopis, články, Twitter, textové dokumenty, word, plakát, seminární práce, fotokniha, Facebook, referáty, profilovka, avatar, corelDraw, škola, web

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Jetel ke stažení, ilustrace Korzet ke stáhnutí nebo vektor Dívka zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.