Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hlávkový salát, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hlávkový salát. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hlávkový salát ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Hlávkový salát ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Hlávkový salát se nachází v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Televizor ke stáhnutí Podívejte se i na vektor Sup zdarma Mohl by vás také zajímat ilustrace Srdíčko ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, Zelenina, vektor, download, grafika, Hlávkový salát, klipart, free, obrázek, ilustrační obrázek, cliparts, vektorový obrázek, ke stáhnutí, Hlávkový salát, kliparty

Doporučené použití klipartu: web, Facebook, corelDraw, blog, inkscape, PowerPoint, Twitter, škola, referáty, kalendář, fotokniha, avatar, dokumenty, openOffice, pozvánky

Mezi zajímavé vektory patří i vektor Ortodoxní katedrála ke stáhnutí, obrázek Radioaktivita zdarma nebo klipart Moucha ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Můžete ho použít jak chcete a to zdarma. Další informace například o jménu autora autora či datu vzniku předlohy lze většinou nalézt na jejich stránkách. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.