Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Hlávkový salát, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Hlávkový salát. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Hlávkový salát ve formátu SVG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Hlávkový salát zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Hlávkový salát ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 176 848 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Hlávkový salát je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Recyklace ke stažení Podívejte se i na ilustrace Servírka ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Vajíčka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, klipart, ke stáhnutí, vektor, Hlávkový salát, ilustrace, cliparts, Hlávkový salát, grafika, vektorový obrázek, kliparty, free, ke stažení, Zelenina, obrázek

Doporučené použití klipartu: pozvánky, fotokniha, časopis, dokument, Twitter, webové stránky, corelDraw, Instagram, kalendář, profilovka, blog, prezentace, plakát, referáty, profil

Mezi ilustrační obrázky patří i ilustrace Mapa Kataru ke stažení, vektor Eritrea ke stáhnutí nebo obrázek Strom zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Pro detailní informace zkuste navštívit jejich webovky. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.