Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fazole, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fazole. Kreslená ilustrace Fazole je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Fazole ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1131x1600
905x1280
566x800
354x500
113x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 186 353 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OpenClipart

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Fazole je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vánoční blahopřání zdarma Podívejte se i na ilustrace Automatická pračka ke stažení Mohl by vás také zajímat klipart Happy New Year ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, Zelenina, free, ilustrace, grafika, Fazole, download, vektor, ilustrační obrázek, ke stáhnutí, vektorový obrázek, kliparty, Fazole, obrázek, cliparts

Doporučené použití klipartu: blog, seminární práce, PowerPoint, fotokniha, Facebook, časopis, avatar, profilovka, památník, dokumenty, škola, Pinterest, referáty, plakát, inkscape

Mezi ilustrační grafiku patří i ilustrace Mikuláš zdarma, vektor FIAT Nuova 500 ke stažení nebo obrázek Maďarsko ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.