Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fazole, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fazole. Kreslená ilustrace Fazole je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Fazole ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Fazole patří do sekce Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Veterán zdarma Podívejte se i na vektor Zákaz kouření ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace I love you ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Fazole, grafika, ke stažení, download, obrázek, ilustrace, ke stáhnutí, cliparts, klipart, zdarma, Zelenina, ilustrační obrázek, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, články, dokument, referáty, web, seminární práce, inkscape, škola, openOffice, časopis, dokumenty

Mezi ilustrační grafiku patří i vektor Polibek zdarma, obrázek Informace ke stažení nebo klipart Směrová růžice ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.