Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Fazole, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Fazole zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Fazole. Kreslená ilustrace Fazole je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Fazole zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Fazole ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 150 780 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Fazole se nachází v sekci Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Parník ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Lebka zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Jihoafrická republika ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ilustrační obrázek, Zelenina, Fazole, cliparts, vektorový obrázek, grafika, obrázek, free, ilustrace, Fazole, vektor, kliparty, zdarma, ke stažení, download

Doporučené použití klipartu: Instagram, škola, pozvánky, Facebook, časopis, kalendář, prezentace, profil, referáty, dokumenty, openOffice, avatar, profilovka, památník, plakát

Mezi zajímavé vektory patří i klipart Holub ke stáhnutí, ilustrace Vánoční dekorace zdarma nebo vektor Štít ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.