Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cizrna, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cizrna zdarma ke stažení

Cizrna je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Cizrna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cizrna ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1455x1600
1163x1280
727x800
454x500
145x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OzArizona / OzArizona

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cizrna patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Družice zdarma Podívejte se i na klipart Zvuk ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Broskev ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrace, zdarma, grafika, ilustrační obrázek, Cizrna, Cizrna, download, vektor, free, ke stažení, Zelenina, klipart, ke stáhnutí, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, články, profilovka, office, referáty, památník, Instagram, pozvánky, plakát, kalendář, seminární práce, inkscape, corelDraw, avatar

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Lední medvěd zdarma, ilustrace GPS Navigace ke stažení nebo vektor Správně ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.