Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Cizrna, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Cizrna zdarma ke stažení

Cizrna je jméno dalšího grafického díla z naší galerie klipartů. Vektorová ilustrace Cizrna je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cizrna zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cizrna ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1455x1600
1163x1280
727x800
454x500
145x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 5 498 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: OzArizona / OzArizona

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cizrna je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Hroch ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Pírko zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Irák ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, Zelenina, klipart, kliparty, ke stažení, zdarma, vektorový obrázek, free, obrázek, download, ilustrace, Cizrna, grafika, cliparts, Cizrna

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, Facebook, fotokniha, Pinterest, word, seminární práce, památník, web, Instagram, články, office, profil, avatar, škola

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Benin ke stáhnutí, klipart Vánoční pohlednice zdarma nebo ilustrace Teploměr ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Chcete zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Nejrychlejším a nejlevnějším způsobem je změna pozadí pracovní plochy. Na naši partnerské stránce naleznete populární tapetu ledovec, romantickou chatrč případně tapety zvířátek.