Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cibule, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cibule. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Cibule ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 75 289 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Cibule se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Skleněné květiny 2 ke stažení Podívejte se i na klipart Čarodějnické rekvizity ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Blondýna za volantem zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Zelenina, ke stažení, ke stáhnutí, cliparts, free, grafika, vektorový obrázek, kliparty, Cibule, klipart, Cibule, download

Doporučené použití klipartu: office, Facebook, časopis, PowerPoint, web, webové stránky, Pinterest, prezentace, dokumenty, textové dokumenty, památník

Mezi zajímavé kliparty patří i klipart Jaro ke stažení, ilustrace Mapa Severní Ameriky ke stáhnutí nebo vektor Roháč zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek