Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Cibule, Zelenina pro různé účely zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cibule zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Cibule. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cibule ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1424
1280x1140
800x712
500x445
160x142

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 75 289 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cibule je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Saudská Arábie ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zákaz krmení ptaků zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Maminka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, vektor, grafika, ke stažení, cliparts, Cibule, ilustrační obrázek, download, klipart, obrázek, Zelenina, Cibule, vektorový obrázek, free, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokumenty, Pinterest, word, dokument, corelDraw, památník, články, referáty, škola, web, prezentace, plakát, Twitter, textové dokumenty, pozvánky

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Beránek ke stáhnutí, vektor Olejnička zdarma nebo obrázek Dharma ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte omalovánky aut, omalovánky koní nebo omalovánky mašinek