Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chřest, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chřest zdarma ke stažení

Chřest je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Chřest je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chřest ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 844 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chřest je v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Krokodýl ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Zákaz ohně zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Indonésie ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chřest, obrázek, cliparts, Chřest, vektor, grafika, zdarma, Zelenina, download, free, ke stažení, ilustrace, klipart, ilustrační obrázek, kliparty

Doporučené použití klipartu: kalendář, textové dokumenty, openOffice, blog, prezentace, PowerPoint, plakát, dokument, články, corelDraw, seminární práce, referáty, office, Facebook, inkscape

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vikingská loď ke stáhnutí, vektor Pelikán zdarma nebo obrázek Ozdoba s vločkou ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.