Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chřest, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chřest zdarma ke stažení

Chřest je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Chřest je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chřest ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 844 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chřest je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Vikingská loď ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Odměrná kádinka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Ústa ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chřest, kliparty, cliparts, grafika, free, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, download, obrázek, klipart, Zelenina, vektor, zdarma

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, škola, časopis, památník, dokumenty, kalendář, dokument, word, textové dokumenty, prezentace

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Grapefruit ke stáhnutí, klipart Žralok zdarma nebo ilustrace Nástroje ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.