Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chřest, Zelenina do prezentací zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chřest zdarma ke stažení

Chřest je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Kreslená ilustrace Chřest je připravena ke stáhnutí v řadě velikostí a ve dvou formátech. Základním formátem je vektorový typ SVG. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chřest zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chřest ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1200x1600
960x1280
600x800
375x500
120x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 10 844 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chřest patří do sekce Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Šicí stroj zdarma Podívejte se i na vektor Růžové vajíčko ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Sobi ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, zdarma, vektorový obrázek, Chřest, ke stažení, grafika, obrázek, Chřest, ilustrační obrázek, download, ilustrace, free, ke stáhnutí, vektor, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, office, profil, kalendář, web, referáty, Pinterest, openOffice, dokument, PowerPoint, plakát, pozvánky, dokumenty, inkscape, Instagram

Mezi hezké kresby patří i vektor Anemometr zdarma, obrázek Zlatý prsten ke stažení nebo klipart Rychlovlak ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.