Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chilli papričky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chilli papričky zdarma ke stažení

Chilli papričky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Chilli papričky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli papričky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Chilli papričky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1287
1280x1030
800x644
500x402
160x129

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 261 299 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Chilli papričky je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Čtenář zdarma Podívejte se i na obrázek Černý kůň ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Elvis Presley ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, Zelenina, kliparty, ke stáhnutí, ke stažení, ilustrační obrázek, klipart, Chilli papričky, grafika, cliparts, download, vektor, free

Doporučené použití klipartu: PowerPoint, office, blog, Facebook, word, webové stránky, textové dokumenty, web, pozvánky, fotokniha, časopis

Mezi ilustrační grafiku patří i obrázek Roštěná zdarma, klipart Sluníčko ke stažení nebo ilustrace Dýně Chuck Norris ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.