Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Chilli papričky, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Chilli papričky zdarma ke stažení

Chilli papričky je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Obrázek Chilli papričky je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli papričky zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Chilli papričky ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1287
1280x1030
800x644
500x402
160x129

Vektorový obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 261 299 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: aungkarns

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Chilli papričky se nachází v kategorii Obrázky, kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Edward Snowden ke stažení Podívejte se i na klipart Běžec ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat obrázek Sluchátka zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, klipart, download, ke stažení, obrázek, Chilli papričky, Chilli papričky, grafika, free, ilustrace, ilustrační obrázek, kliparty, vektor, Zelenina

Doporučené použití klipartu: profil, Twitter, office, seminární práce, fotokniha, inkscape, web, textové dokumenty, openOffice, plakát, kalendář, blog, referáty, avatar, škola

Mezi ilustrační obrázky patří i klipart Video projektor ke stažení, ilustrace Stopky ke stáhnutí nebo vektor DVD přehrávač zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Doplňující informace kupř. o jménu autora, motivu nebo datu vzniku lze povětšinou zjistit z jejich stránek. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.