Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chilli, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chilli zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chilli. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chilli ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chilli? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chilli ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 872 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nello

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chilli je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Sekačka ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Sýkora uhelníček zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Bluma ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, cliparts, Zelenina, free, Chilli, ilustrace, zdarma, ke stažení, vektorový obrázek, klipart, kliparty, download, grafika, vektor, Chilli

Doporučené použití klipartu: webové stránky, prezentace, Facebook, seminární práce, články, Twitter, avatar, Pinterest, kalendář, dokument, profilovka, office, web, profil, blog

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Kosa smrtky ke stáhnutí, vektor Valentýnské srdce zdarma nebo obrázek Mapa České republiky ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Využijte jej proto zdarma k vaší tvorbě. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.