Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chilli, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chilli zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chilli. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chilli ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chilli? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Chilli ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 26 872 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nello

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Chilli patří do sekce Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Školák zdarma Podívejte se i na vektor Email ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Latté macchiato ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, ilustrační obrázek, Zelenina, vektor, obrázek, Chilli, Chilli, zdarma, klipart, download, free, cliparts, grafika, vektorový obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: dokument, seminární práce, Pinterest, blog, webové stránky, pozvánky, Facebook, škola, Instagram, PowerPoint, corelDraw, openOffice, kalendář, plakát, office

Mezi kreslené ilustrace patří i vektor Švýcarsko zdarma, obrázek Rozesmátá blondýna ke stažení nebo klipart Kůzle ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.