Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Chilli, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Chilli zdarma ke stažení

Jednoduchý klipart (clipart) pojmenovaný výstižně - Chilli. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Chilli ve formátu SVG. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Chilli? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Chilli zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Chilli ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1525
1280x1220
800x763
500x477
160x153

Vektorový klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 26 872 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: nello

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Chilli je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Teleskop ke stažení Podívejte se i na ilustrace Komár ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat klipart Dělo zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Chilli, ke stažení, klipart, vektorový obrázek, ilustrační obrázek, Zelenina, vektor, ke stáhnutí, zdarma, kliparty, Chilli, download, ilustrace

Doporučené použití klipartu: plakát, web, textové dokumenty, fotokniha, časopis, profil, dokumenty, články, pozvánky, Facebook, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i ilustrace Strašidelný les ke stažení, vektor Grilování ke stáhnutí nebo obrázek Déšť zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.