Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cherry rajčata, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cherry rajčata. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cherry rajčata? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Obrázek Cherry rajčata ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 190 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Cherry rajčata je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Elektromobil ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Santova čepice zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Čert ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: kliparty, Cherry rajčata, download, free, ilustrační obrázek, cliparts, Zelenina, vektorový obrázek, grafika, obrázek, ilustrace, zdarma, ke stáhnutí

Doporučené použití klipartu: Twitter, časopis, word, plakát, textové dokumenty, inkscape, avatar, pozvánky, prezentace, Facebook, škola

Mezi zajímavé ilustrace patří i ilustrace Džus ke stáhnutí, vektor Žluté dýně zdarma nebo obrázek Zničené životní prostředí ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart je stažen z webového projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?