Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cherry rajčata, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cherry rajčata. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cherry rajčata? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Cherry rajčata ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 190 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Cherry rajčata je v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Sýkorka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Šunka zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Zářivka ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, Cherry rajčata, ke stáhnutí, Cherry rajčata, Zelenina, kliparty, klipart, download, vektorový obrázek, zdarma, ilustrační obrázek, free, grafika, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: textové dokumenty, blog, prezentace, časopis, kalendář, webové stránky, plakát, Facebook, škola, články, word, fotokniha, Twitter, inkscape, PowerPoint

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Papilio glaucus ke stáhnutí, klipart Kapitol zdarma nebo ilustrace Lasagne ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?