Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Cherry rajčata, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení

Právě můžete vidět další vektorový obrázek (klipart). Pojmenovaný je Cherry rajčata. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám vektorová grafika pojmenovaná Cherry rajčata? Použijte ji jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Cherry rajčata zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Cherry rajčata ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1160x1600
928x1280
580x800
362x500
115x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 190 773 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: Gerald_G

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Cherry rajčata se nachází v kategorii Vektorové kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Soudce ke stažení Podívejte se i na vektor Větrná elektrárna ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Pivo v plechovce zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, grafika, kliparty, ilustrační obrázek, obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, vektor, ke stáhnutí, Cherry rajčata, Zelenina, klipart, Cherry rajčata, free, cliparts

Doporučené použití klipartu: office, referáty, Instagram, Pinterest, dokumenty, památník, textové dokumenty, word, pozvánky, časopis, openOffice, profilovka, profil, Twitter, corelDraw

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Racek ke stažení, obrázek Metan ke stáhnutí nebo klipart Ovoce zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?