Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Česnek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Česnek. Pakliže si chcete obrázek Česnek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Česnek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Česnek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Česnek je v kategorii Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Iglů zdarma Podívejte se i na obrázek Pravěká bojovnice ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Dětská lokomotiva ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, free, klipart, cliparts, ilustrace, kliparty, Česnek, zdarma, vektor, download, Česnek, ke stáhnutí, ke stažení

Doporučené použití klipartu: profil, avatar, fotokniha, články, prezentace, Pinterest, profilovka, word, blog, kalendář, památník

Mezi hezké kresby patří i obrázek Mapa Islandu zdarma, klipart Pohodička v kavárně ke stažení nebo ilustrace Paragraf ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.