Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Česnek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Česnek. Pakliže si chcete obrázek Česnek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Česnek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Česnek ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Česnek se nachází v sekci Obrázky, kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Harry Truman ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Čert zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Žluté vajíčko ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: cliparts, vektor, klipart, vektorový obrázek, download, zdarma, obrázek, grafika, ke stažení, Česnek, Česnek, ke stáhnutí, Zelenina, ilustrace, kliparty

Doporučené použití klipartu: prezentace, PowerPoint, Instagram, corelDraw, Pinterest, dokumenty, fotokniha, blog, profil, inkscape, památník, dokument, office, seminární práce, openOffice

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Třešně ke stáhnutí, ilustrace Ještěrka zdarma nebo vektor Stopky ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Pro další informace a další zajímavá díla navštívte jejich internetovou prezentaci. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.