Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Česnek, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Česnek zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Česnek. Pakliže si chcete obrázek Česnek stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Česnek lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Česnek zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Česnek ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 6 604 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: ArtFavor

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Česnek je v sekci Ilustrační obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Model atomu ke stažení Podívejte se i na obrázek Oliva ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Karafiát zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, grafika, obrázek, ilustrační obrázek, Česnek, zdarma, Zelenina, free, ke stažení, vektorový obrázek, download, cliparts, klipart, Česnek, kliparty

Doporučené použití klipartu: webové stránky, dokumenty, referáty, openOffice, Pinterest, pozvánky, kalendář, články, office, Facebook, textové dokumenty, avatar, web, profil, dokument

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Nosorožec ke stažení, klipart Poník ke stáhnutí nebo ilustrace Zelený sršeň zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Původ či jméno skutečného autora díla lze většinou nalézt na webovkách tohoto projektu. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.