Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená cibule. Obrázek Červená cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená cibule ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1020
1280x816
800x510
500x319
160x102

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená cibule je v kategorii Vektorové obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Molo ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Smajlíci sada zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Longan ke stažení. Další zajímavou grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, zdarma, free, ilustrace, ilustrační obrázek, obrázek, ke stáhnutí, kliparty, ke stažení, grafika, Červená cibule, vektor, klipart, cliparts, Červená cibule

Doporučené použití klipartu: profil, Pinterest, office, avatar, časopis, profilovka, pozvánky, openOffice, webové stránky, památník, word, blog, web, referáty, kalendář

Mezi zajímavé vektory patří i obrázek Chůva ke stáhnutí, klipart Vitamín B1 zdarma nebo ilustrace Filipíny ke stažení Další kreslené ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další kreslené ilustrace naleznete taktéž tam.