Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená cibule. Obrázek Červená cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Červená cibule ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1020
1280x816
800x510
500x319
160x102

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 93 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Červená cibule se nachází v kategorii Obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek brambory ke stažení Podívejte se i na vektor Moucha ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Motýl zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Zelenina, zdarma, vektor, ilustrace, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, cliparts, download, kliparty, Červená cibule, obrázek, ke stažení, grafika, free

Doporučené použití klipartu: Facebook, office, corelDraw, články, profilovka, textové dokumenty, webové stránky, blog, pozvánky, památník, Pinterest, profil, prezentace, inkscape, word

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Komár ke stažení, obrázek Vánoční stromeček ke stáhnutí nebo klipart Santa Klaus zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Z tohoto důvodu je k dispozici zadarmo pro kterékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.