Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená cibule. Obrázek Červená cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Červená cibule ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1020
1280x816
800x510
500x319
160x102

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 93 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Červená cibule patří do sekce Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Auto zdarma Podívejte se i na klipart Kanada ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Školák ke stáhnutí. Další vektorové ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, download, vektor, Červená cibule, ke stáhnutí, cliparts, klipart, ilustrační obrázek, zdarma, Zelenina, obrázek, ilustrace, free, kliparty, grafika

Doporučené použití klipartu: články, Pinterest, PowerPoint, Instagram, web, dokument, blog, inkscape, corelDraw, dokumenty, kalendář, webové stránky, textové dokumenty, prezentace, fotokniha

Mezi ilustrační grafiku patří i klipart Koleda zdarma, ilustrace Bambus ke stažení nebo vektor Velikonoční králíček ke stáhnutí Další zajímavou grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další zajímavou grafiku naleznete taktéž tam.