Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Červená cibule, Zelenina zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Červená cibule zdarma ke stažení

Další z řady pěkných vektorových obrázků. Tento má název Červená cibule. Obrázek Červená cibule je stejně jako všechny jiné kreslené vektorové ilustrace dostupný v různých rozlišeních a grafických formátech. Vyberte si ten, který se vám nejvíce hodí. Toto dílko lze využít v powerpoint prezentacích, na webových html stránkách, v textových editorech i v tabulkovém procesoru (excelu). Lze ho editovat a libovolně upravit pro další možnosti užití.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Červená cibule zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Červená cibule ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1020
1280x816
800x510
500x319
160x102

Obrázek SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 93 329 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: anarres

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Červená cibule je v sekci Vektorové obrázky zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Model atomu ke stažení Podívejte se i na obrázek Vlkodlak a duch ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat vektor Voda zdarma. Další ilustrační grafiku naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ilustrační obrázek, ilustrace, vektorový obrázek, Zelenina, ke stažení, grafika, cliparts, Červená cibule, klipart, download, zdarma, free

Doporučené použití klipartu: Pinterest, Twitter, blog, openOffice, pozvánky, dokumenty, profilovka, profil, Facebook, web, referáty

Mezi zajímavou grafiku patří i obrázek Křeček ke stažení, klipart Motýl ke stáhnutí nebo ilustrace Sirky zdarma Další zajímavé vektory hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Proto je zdarma pro jakékoliv použití. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé vektory naleznete taktéž tam.