Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černý kořen, Zelenina nejen pro fotoknihy zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černý kořen zdarma ke stažení

Právě zde vidíte vektorový obrázek (tzv. Klipart), jeho název je Černý kořen. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Líbí se vám obrázek (klipart) Černý kořen? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černý kořen zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Černý kořen ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1151x1600
921x1280
576x800
360x500
115x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 168 930 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Černý kořen patří do sekce Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Jin a Jang zdarma Podívejte se i na klipart Dortíček ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Brokolice ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, ke stažení, Zelenina, cliparts, ke stáhnutí, kliparty, Černý kořen, Černý kořen, free, ilustrační obrázek, grafika, zdarma, vektor, ilustrace, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: openOffice, blog, dokument, seminární práce, web, Facebook, textové dokumenty, prezentace, škola, webové stránky, Pinterest, Instagram, word, plakát, Twitter

Mezi kreslené ilustrace patří i klipart Budík zdarma, ilustrace Krtek ke stažení nebo vektor Sierra Leone ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Informace o původu či skutečném autorovi díla lze dohledat na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.