Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá oliva, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Černá oliva ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Černá oliva je v kategorii Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Spící čtenářka ke stáhnutí Podívejte se i na obrázek Roztomilý motýl zdarma Mohl by vás také zajímat vektor Plazmová televize ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, ilustrační obrázek, Černá oliva, kliparty, cliparts, vektorový obrázek, Černá oliva, obrázek, ilustrace, zdarma, download, Zelenina, grafika, ke stáhnutí, free

Doporučené použití klipartu: Instagram, web, pozvánky, plakát, word, články, časopis, památník, prezentace, profil, kalendář, dokumenty, dokument, openOffice, seminární práce

Mezi zajímavé ilustrace patří i obrázek Stařena ke stáhnutí, klipart Televize zdarma nebo ilustrace Rychlé občerstvení ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Většinou lze na jejich stránkách dohledat detaily o dílu (datum vzniku, jméno autora apod.). Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.