Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Černá oliva, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Černá oliva zdarma ke stažení

Další z vektorových obrázků. Tentokrát obsahuje motiv nazvaný Černá oliva. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Černá oliva zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Černá oliva ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1294x1600
1034x1280
647x800
404x500
129x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 1 392 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Černá oliva se nachází v kategorii Ilustrační kliparty zelenina ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kormidlo ke stažení Podívejte se i na vektor Mozek ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Krab zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektorový obrázek, ilustrace, vektor, klipart, ilustrační obrázek, Černá oliva, cliparts, Černá oliva, ke stáhnutí, obrázek, ke stažení, download, grafika

Doporučené použití klipartu: dokumenty, profil, blog, profilovka, dokument, corelDraw, fotokniha, škola, články, pozvánky, kalendář

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Tanec kostlivců ke stažení, obrázek Cherry rajčata ke stáhnutí nebo klipart Anýz zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.