Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brokolice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brokolice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brokolice? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Klipart Brokolice ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Brokolice se nachází v sekci Kliparty zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Hrad ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Blondýna za volantem zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Tramvaj piktogram ke stažení. Další ilustrační obrázky naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: zdarma, obrázek, klipart, Zelenina, ke stažení, grafika, download, kliparty, Brokolice, vektorový obrázek, ke stáhnutí, ilustrační obrázek, ilustrace

Doporučené použití klipartu: office, seminární práce, openOffice, PowerPoint, fotokniha, škola, Facebook, web, referáty, Pinterest, inkscape

Mezi zajímavé ilustrace patří i klipart Mapa Polska ke stáhnutí, ilustrace Limonáda zdarma nebo vektor Sněhová vločka ke stažení Další hezké kresby hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je stáhnut z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další hezké kresby naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.