Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brokolice, Zelenina nejen pro Office zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Brokolice zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brokolice. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Brokolice? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brokolice zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Brokolice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1558x1600
1246x1280
779x800
487x500
156x160

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 187 172 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: USDA Farm Sevice Agency / johnny_automatic

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Brokolice je v kategorii Ilustrační obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Malované vajíčko zdarma Podívejte se i na obrázek Pravítko ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Mraveneček ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: obrázek, Brokolice, kliparty, klipart, zdarma, ilustrace, vektorový obrázek, ke stažení, grafika, Zelenina, free, download, vektor, ilustrační obrázek, Brokolice

Doporučené použití klipartu: openOffice, dokumenty, seminární práce, kalendář, word, fotokniha, office, profilovka, profil, web, Instagram, památník, škola, textové dokumenty, referáty

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Otazník zdarma, klipart Tiskárna ke stažení nebo ilustrace Mapa Afriky ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek pochází ze stránek Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.