Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Brambora, Zelenina do dokumentů zadarmo ke stažení

Obrázek, klipart Brambora zdarma ke stažení

Tento vektorový klipart (obrázek) má název Brambora. Vektorová ilustrace Brambora je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Pokud vytváříte prezentace v programu Power point nebo v podobných programech jako je Open Office Impress, může vám právě tento obrázek hodit.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Brambora zdarma ke stažení, Zelenina vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Brambora ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1600
1280x1280
800x800
500x500
160x160

Klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 15 537 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  

Autor ilustrace: nicubunu

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Brambora patří do sekce Obrázky zelenina ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Jestřáb zdarma Podívejte se i na vektor Humr ke stažení Mohl by vás také zajímat ilustrace Zákaz dětí ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, ilustrace, obrázek, kliparty, zdarma, cliparts, vektorový obrázek, Zelenina, download, ke stažení, ke stáhnutí, free, Brambora, klipart, grafika

Doporučené použití klipartu: corelDraw, blog, dokumenty, škola, profilovka, Twitter, openOffice, word, časopis, office, prezentace, profil, Pinterest, Facebook, články

Mezi hezké kresby patří i vektor Zákaz křesťanství zdarma, obrázek Kovárna ke stažení nebo klipart Zmrzlinový pohár ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Proto je poskytován zdarma za jakýmkoliv účelem. Na jejich stránkách lze často dohledat podrobnosti o dílu (datum, autor). Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.