Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Zelená kraslice, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Zelená kraslice zdarma ke stažení

Zelená kraslice je název dalšího obrázku resp. klipartu. Toto zajímavé dílo je primárně dostupné ve vektorovém grafickém formátu SVG. Pro velký zájem však obrázek Zelená kraslice nabízíme i ve formátech JPEG nebo PNG a to v nejednom rozměru. Pro řadu použití tak vystačíte, doufejme, s uvedenými soubory - nejsou nutné další konverze a úpravy. Líbí se vám obrázek (klipart) Zelená kraslice? Použijte ho například jako Avatar k profilu v nějakém diskuzním fóru.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Zelená kraslice zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Zelená kraslice ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1169x1600
935x1280
584x800
365x500
117x160

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 20 953 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Firkin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Zelená kraslice patří do sekce Vektorové kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Náhrobní kámen zdarma Podívejte se i na klipart Zamilovaný smajlík ke stažení Mohl by vás také zajímat obrázek Duch ke stáhnutí. Další zajímavé ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: vektor, grafika, kliparty, Zelená kraslice, ilustrace, ke stáhnutí, free, cliparts, ilustrační obrázek, zdarma, download, klipart, Velikonoce

Doporučené použití klipartu: corelDraw, referáty, textové dokumenty, seminární práce, PowerPoint, word, plakát, profilovka, časopis, dokument, webové stránky

Mezi hezké kresby patří i klipart Policista zdarma, ilustrace Brouk ke stažení nebo vektor Atom ke stáhnutí Další zajímavé kliparty hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Můžete ho využít zdarma bez žádných doplňujících podmínek. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další zajímavé kliparty naleznete taktéž tam.