Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový klipart obrázek Veselé vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Veselé vajíčko zdarma ke stažení

Nacházíte se na stránce, která obsahuje vektorový obrázek nazvaný Veselé vajíčko. Pakliže si chcete obrázek Veselé vajíčko stáhnout k dalšímu užití, doporučujeme download klipartu ve formátu SVG. Formát SVG je tzv. bezeztrátový - velikost zobrazení lze libovolně změnit aniž by utrpěla výsledná kvalita nebo se změnila velikost souboru. Klipart (jednoduchý vektorový obrázek) nazvaný Veselé vajíčko lze použít do webových prezentací, do wordovských dokumentů, jako avatar k profilu, apod.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Veselé vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Obrázek Veselé vajíčko ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1187x1600
949x1280
593x800
370x500
118x160

Vektorový klipart SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 21 755 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: Chrisdesign

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový klipart Veselé vajíčko je v kategorii Ilustrační obrázky velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit vektor Vláček ke stáhnutí Podívejte se i na ilustrace Fazole zdarma Mohl by vás také zajímat klipart Hroznové víno ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stáhnutí, kliparty, obrázek, free, ilustrace, vektor, cliparts, vektorový obrázek, download, klipart, Veselé vajíčko, ke stažení, ilustrační obrázek

Doporučené použití klipartu: blog, webové stránky, Pinterest, dokumenty, word, openOffice, avatar, škola, profilovka, corelDraw, dokument

Mezi vektorové ilustrace patří i ilustrace Vánoce ke stáhnutí, vektor Nakvašená dýně zdarma nebo obrázek Indiánka ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový klipart byl získán z webových stránek Openclipart.org Můžete ho proto používat zdarma. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Potřebujete zabavit svoje děti? Zkuste omalovánky k vytisknutí. Pokud nemáte tiskárnu, zkuste omalovánky online.