Kliparty a Obrázky zdarma
Vektorový obrázek klipart Velikonoční zajíček, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční zajíček zdarma ke stažení

Velikonoční zajíček je dalším zajímavým klipartem - vektorovým obrázkem. Stahujte klipart Velikonoční zajíček v originálním vektorovém formátu SVG, který zaručí nejlepší výsledkou grafickou kvalitu obrázku. Z důvodu kompatibility a usnadnění konverze nabízíme ke stažení i soubory ve formátu JPG nebo PNG a to hned v několika různých rozměrech. Co se dá dělat s tímto pěkným klipartem? Obrázek můžete vložit například na své webové stránky, do dokumentů z balíku Open Office či Libre Office


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční zajíček zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový klipart Velikonoční zajíček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1547
1280x1238
800x774
500x484
160x155

Obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 108 850 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Obrázek Velikonoční zajíček je v kategorii Obrázky velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit klipart Veselý duch zdarma Podívejte se i na obrázek Fotoaparát ke stažení Mohl by vás také zajímat vektor Vlkodlak ke stáhnutí. Další zajímavé vektory naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Velikonoční zajíček, ke stažení, download, ilustrace, vektorový obrázek, cliparts, zdarma, vektor, klipart, Velikonoce, Velikonoční zajíček, kliparty, obrázek

Doporučené použití klipartu: kalendář, časopis, památník, web, textové dokumenty, dokument, Pinterest, inkscape, profilovka, Twitter, profil

Mezi kreslené ilustrace patří i obrázek Růže zdarma, klipart Dýně Chuck Norris ke stažení nebo ilustrace Zralý banán ke stáhnutí Další ilustrační obrázky hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Obrázek byl poskytnut projektem Openclipart.org Můžete jej proto využívat zdarma pro jakýkoliv legální účel. Bližší informace o původu nebo autorovi díla se dozvíte na stránkách projektu. Další ilustrační obrázky naleznete taktéž tam.