Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velikonoční vajíčko, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční vajíčko zdarma ke stažení

Zajímavým výtvorem je bezesporu i další náš obrázek pojmenovaný jednoduše - Velikonoční vajíčko. Chcete-li si obrázek uložit k dalšímu použití, zvolte si vhodný formát souboru. Nejlepší volbou je soubor typu .svg, ověřte si ale zda software , ve kterém budete klipart zpracovávat (využívat) tento formát podporuje. Co říkáte na grafiku pojmenovanou Velikonoční vajíčko? Pakliž se vám líbí, můžete ji použít třeba jako profilovku na Twitteru nebo Facebooku.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční vajíčko zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Velikonoční vajíčko ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1157x1600
925x1280
578x800
361x500
115x160

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 115 322 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: shokunin

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Velikonoční vajíčko se nachází v kategorii Ilustrační kliparty velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Přejezd značka ke stažení Podívejte se i na vektor Rajče ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Limetka zdarma. Další hezké kresby naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: Velikonoční vajíčko, ke stáhnutí, klipart, download, zdarma, ilustrace, free, ilustrační obrázek, vektorový obrázek, obrázek, kliparty, ke stažení, Velikonoce

Doporučené použití klipartu: plakát, památník, Twitter, webové stránky, články, fotokniha, inkscape, dokumenty, seminární práce, office, textové dokumenty

Mezi zajímavé kliparty patří i vektor Radiové vlny ke stažení, obrázek Maglev ke stáhnutí nebo klipart Česnek zdarma Další vektorové ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl stažen z Openclipart.org Z tohoto důvodu je poskytován k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další vektorové ilustrace naleznete taktéž tam.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.