Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velikonoční motiv, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční motiv zdarma ke stažení

Netradiční ilustrační vektor s názvem Velikonoční motiv. Vektorová ilustrace Velikonoční motiv je připravena ke stáhnutí v různých velikostech a souborových formátech. Základními formáty jsou vektorový typ SVG a bitmapový typ PNG. Tento vektorový obrázek lze stejně jako další kliparty použít v nejrůznějších dokumentech. Od školních referátů, seminárních prací až po virtuální prezentace.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční motiv zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Klipart Velikonoční motiv ke stáhnutí

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1485
1280x1188
800x742
500x464
160x148

Vektorový obrázek SVG ke stažení

Stáhnout
(velikost: 360 095 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: adam_lowe

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Vektorový obrázek Velikonoční motiv se nachází v sekci Kliparty velikonoce ke stažení

Dále vám doporučujeme navštívit ilustrace Had ke stáhnutí Podívejte se i na klipart Avocado zdarma Mohl by vás také zajímat obrázek Mikrovlnná trouba ke stažení. Další zajímavé kliparty naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: klipart, grafika, ke stáhnutí, zdarma, Velikonoční motiv, ke stažení, free, vektor, download, ilustrační obrázek, Velikonoční motiv, ilustrace, obrázek

Doporučené použití klipartu: fotokniha, PowerPoint, referáty, dokument, webové stránky, office, plakát, web, památník, avatar, corelDraw

Mezi vektorové ilustrace patří i klipart Drápy ke stáhnutí, ilustrace Hruškovice zdarma nebo vektor Dětský vláček ke stažení Další ilustrační grafiku hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Vektorový obrázek je získán z internetových stránek Openclipart.org Proto je šířen zdarma a bez podmínek. Na jejich webovkách lze většinou dohledat další informace o dílu. Další ilustrační grafiku naleznete taktéž tam.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.