Kliparty a Obrázky zdarma
Ilustrační obrázek klipart Velikonoční králíček, Velikonoce zadarmo ke stáhnutí

Obrázek, klipart Velikonoční králíček zdarma ke stažení

Další pěkný obrázek je klipart s pojmenovaný Velikonoční králíček. Doporučujeme vám využít všech výhod, které jsou nabízeny vektorovou grafikou. Užijte si špičkové kvality v jakémkoliv rozlišení při zachování stejné souborové velikosti. Stahujte obrázek Velikonoční králíček ve formátu SVG. Tento vektorový klipart lze využít k jakémukoliv účelu. Můžete ho použít i ke komerčním účelům.


Vektorový obrázek, ilustrační klipart Velikonoční králíček zdarma ke stažení, Velikonoce vektor do vašich dokumentů

Vektorový obrázek Velikonoční králíček ke stažení

Bitmapový PNG formát v uvedeném rozlišení ke stažení na nové stránce.

1600x1412
1280x1130
800x706
500x441
160x141

Klipart SVG ke stáhnutí

Stáhnout
(velikost: 105 673 Bajtů)

  
 Sdílet na Facebooku 
  Sdílet na Twitteru  
  Sdílet na Google+  

Autor ilustrace: GDJ

Líbí se vám kliparty (obrázky)? Ohodnoťte, lajkujte a sdílejte je na Facebooku, Twitteru nebo Pinterestu. Budeme rádi, když o nich dáte vědět svým přátelům.

Klipart Velikonoční králíček se nachází v kategorii Ilustrační kliparty velikonoce ke stáhnutí

Dále vám doporučujeme navštívit obrázek Kostýmy ke stažení Podívejte se i na vektor Tučnák v tričku ke stáhnutí Mohl by vás také zajímat ilustrace Vražda zdarma. Další kreslené ilustrace naleznete v kategoriích.

Klíčová slova: ke stažení, free, cliparts, grafika, klipart, ke stáhnutí, Velikonoční králíček, zdarma, download, ilustrační obrázek, obrázek, vektor, vektorový obrázek

Doporučené použití klipartu: web, dokumenty, avatar, prezentace, blog, dokument, referáty, články, fotokniha, webové stránky, Twitter

Mezi ilustrační obrázky patří i vektor Mapa Afriky ke stažení, obrázek Smrtka ke stáhnutí nebo klipart Notebook zdarma Další zajímavé ilustrace hledejte v jednotlivých sekcích zobrazených v levém menu.

Pro zobrazení vektoru, ilustrace ve vyšším rozlišení klikněte na jedno z uvedených rozlišení. Klipart se vám zobrazí v novém okně vašeho webového prohlížeče odkud ho můžete stáhnout, uložit na disk a využít v nejrůznějších dokumentech.

Vektory a ilustrace k užití zdarma

Klipart byl získán v rámci projektu Openclipart.org Můžete jej využívat k čemukoliv zdarma. Navštivte stránky projektu pro získání bližších informací o autorech a dílech. Další zajímavé ilustrace naleznete taktéž tam.